Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Wysylka Zwroty

Towar wysyłany jest za pośrednictwem Firmy kurierskiej KOLPORTER i jest u Państwa na następny dzień roboczy. Koszt wysyłki to 15 zł brutto w przypadku przelewu na konto lub 20 zł brutto w przypadku wysyłki za pobraniem. Koszty wysyłki do kwoty pobrania lub wartości Faktury 500 zł brutto pokrywa odbierający, powyżej tej kwoty przesyłkę wysyłamy GRATIS. Minimalna kwota zamówienia w sklepie nie jest ograniczona dlatego każdy użytkownik może złożyc dowolne zamówienie.

 

Zamówienia złożone do godziny 15.00 są wysyłane tego samego dnia, natomiast po godzinie 15.00 są wysyłane w kolejnym dniu roboczym.

 

Odbierając towar Nabywca jest zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu. Warunkiem rozpatrzenia ewentualnej reklamacji jest spisanie w obecności pracownika firmy kurierskiej "Protokołu Reklamacji".

 

Dostawy produktów zamawianych w Sklepie Internetowym www.agkom.pl realizowane są na terenie całego kraju. W przypadku chęci wysyłki za granicę proszę o wcześniejszą informację.

 

Firma AGKOM ANDRZEJ GOLAK zwana dalej Gwarantem, udziela gwarancji na sprawne działanie zakupionego towaru.Okres gwarancji liczony jest od daty sprzedaży i wynosi 3 miesiące.Nabywca zobowiązany jest dostarczyć wadliwy towar na własny koszt do siedziby naszej firmy: AGKOM Andrzej Golak ul. Ciołkowskiego 30, 15-523 Grabówka. Nabywca zobowiązany jest ponadto załączyć kopię faktury lub oryginał paragonu wraz z dokładnym opisem uszkodzenia oraz swoimi danymi kontaktowymi.Gwarant nie ponosi odpowiedzialności za szkody będące następstwem pojawienia się wad produktu.Nabywca traci wszelkie prawa gwarancyjne w przypadku uszkodzeń mechanicznych powstałych po wysyłce/odbiorze przez Nabywcę towaru.Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz takich podzespołów jak układy scalone itp.UWAGA: Przed montażem i sprawdzeniem działania wyświetlaczy prosimy o nie zrywanie foli ochronnej (przyśpieszy to proces rozpatrzenia gwarancji).

LOGOWANIE
INFORMACJE
BESTSELLERY

EKRAN DOTYKOWY SZYBKA DOTYK DIGITIZER IPHONE 3G

0.00 zł
0.00 zł

LCD DIGITIZER HTC TOUCH DIAMOND

0.00 zł
0.00 zł

LCD DIGITIZER HTC TOUCH HD

0.00 zł
0.00 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone dla agkom.pl. Podane ceny brutto. - internetowa hurtownia gsm realizacja: virtualmedia
Firma AGKOM działa w branży hurtowni gsm. Jako profesjonalna hurtownia gsm oferujemy pełną gamę akcesoriów gsm. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy głównie poprzez naszą internetową hurtownię gsm. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z firmą AGKOM, która jest czołową hurtownią gsm w Polsce.

Katalog SEO