Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

O firmie

Firma AGKOM jest bezpośrednim importerem oraz sprzedawcą akcesoriów GSM, komputerowych, elektronicznych i innego rodzaju sprzętu dostępnego w ofercie. Na rynku istniejemy od ponad pięciu lat. Naszym celem jest dostarczanie klientom najwyższej jakości produktów po jak najniższych cenach, pewnie i bezpiecznie wciąż poszerzając dostępny asortyment. Na chwilę obecną zaopatrujemy wielu klientów prywatnych, serwisów, hurtowni i sklepów z całej Polski. Twoja satysfakcja jest naszym pierwszorzędnym celem. Zapraszamy do współpracy. W tym celu prosimy dokonać rejestracji na naszej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do współpracy osoby oraz firmy zajmujące się serwisem urządzeń GSM dla których jesteśmy w stanie zaproponować korzystną ofertę cenową na cześci serwisowe. Nasz sklep jest cały czas uzupełniany tak aby prezentować co raz większą ofertę.

LOGOWANIE
INFORMACJE
BESTSELLERY

EKRAN DOTYKOWY SZYBKA DOTYK DIGITIZER IPHONE 3G

0.00 zł
0.00 zł

LCD DIGITIZER HTC TOUCH DIAMOND

0.00 zł
0.00 zł

LCD DIGITIZER HTC TOUCH HD

0.00 zł
0.00 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone dla agkom.pl. Podane ceny brutto. - internetowa hurtownia gsm realizacja: virtualmedia
Firma AGKOM działa w branży hurtowni gsm. Jako profesjonalna hurtownia gsm oferujemy pełną gamę akcesoriów gsm. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy głównie poprzez naszą internetową hurtownię gsm. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z firmą AGKOM, która jest czołową hurtownią gsm w Polsce.

Katalog SEO