Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu w Twojej przeglądarce. X

Aktualności

STARTUJEMY!

STARTUJEMY!

Jest nam niezmiernie miło poinformować wszystkich zainteresowanych o starcie nowo utworzonej hurtowni internetowej serwisowych akcesoriów gsm, akcesoriów komputerowych oraz samochodowych interfejsów diagnostycznych.

W skład oferty wchodzą różnego rodzaju akcesoria serwisowe gsm, akcesoria komputerowe oraz samochodowe interfejsy diagnostyczne.

Każdy użytkownik może przeglądać dostępną ofertę przed jak i po zalogowaniu. ceny widoczne przed zalogowaniem mogą się różnić od tych cen które będą po rejestracji dlatego też zachęcamy wszystkich do tworzenia nowych kont.

Osoby które chcą nawiązać dluższą współpracę zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub pod podany adres e-mail w celu ustalenia konkretnej oferty.

powrót
LOGOWANIE
INFORMACJE
BESTSELLERY

EKRAN DOTYKOWY SZYBKA DOTYK DIGITIZER IPHONE 3G

0.00 zł
0.00 zł

LCD DIGITIZER HTC TOUCH DIAMOND

0.00 zł
0.00 zł

LCD DIGITIZER HTC TOUCH HD

0.00 zł
0.00 zł

Wszelkie prawa zastrzeżone dla agkom.pl. Podane ceny . - internetowa hurtownia gsm realizacja: virtualmedia
Firma AGKOM działa w branży hurtowni gsm. Jako profesjonalna hurtownia gsm oferujemy pełną gamę akcesoriów gsm. Sprzedaż naszych produktów prowadzimy głównie poprzez naszą internetową hurtownię gsm. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta, zapraszamy do kontaktu z firmą AGKOM, która jest czołową hurtownią gsm w Polsce.

Katalog SEO